FİRMAMIZ, 10 YILI AŞKIN BİLGİ VE TECRÜBESİNİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAK KALİTELİ, HASSAS VE ÖZENLİ ÜRETİMİ İLK ELDEN DAHA KISA SÜRE İÇERİSİNDE TEDARİKİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA 1997 YILININ İKİNCİ YARISINDA FAALİYETE GEÇMİŞTİR.

PRES İŞ LTD.ŞTİ. ÜRETİMİNİN %80’ LİK BÖLÜMÜNÜ OTOMOTİV SEKTÖRÜ OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ ALANLARDA SÜRDÜRMEKTEDİR. KÜRESELLEŞEN SANAYİ STANDARTLARI DOĞRULTUSUNDA REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRMAK İÇİN İLERİKİ DÖNEMLERDE BAŞTA, ÜRETİM SAHASI, İSTİHDAM VE MODERNİZASYONUNA YİVME SAĞLAMAK VE SEKTÖRÜNÜ YAKINDAN TAKİP ETMEK AMACI İLE ŞUANDAKİ BEŞEVLER KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İÇERİSİNDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.

PRES İŞ LTD.ŞTİ. ÜRETİMİNDE SADECE HAMMADDESİNİ TEDARİKÇİ FİRMALARDAN SAĞLAYAN MAMÜLÜN TASARIMINDAN FATURALANIŞINA KADAR HEMEN HEMEN TÜM ÜRETİM ÜNİTELERİNİ KENDİ İÇERİSİNDE BULUNDURAN MÜŞTERİLERİNİN TALEPLERİNE EN HIZLI ŞEKİLDE CEVAP VEREBİLECEK ŞEKİLDE UZMANLAŞMIŞ KADRUSU İLE ÖRNEK BİR İŞLETME HALİNE GELMİŞTİR.

PRES İŞ LTD.ŞTİ. KURULUŞUNDAN BUYANA, ÇALIŞANLARI İLE İŞVEREN – İŞÇİ HİYERARŞİSİNDEN ZİYADE TAMAMEN KARDEŞLİK BAĞLARI, KİŞİYE SAYGI VE SEVGİ İLE PEKİŞTİRİLEN BİR YAPIYA SAHİPTİR. ÇALIŞANLARININ ÜSTÜN KALİTE ANLAYIŞI ASLINDA TAMAMEN KİŞİYE VERİLEN ÖNEMDEN İLERİ GELMEKTEDİR.

PRES İŞ LTD.ŞTİ. YARINLARA KENDİNDEN EMİN VE UMUTLA BAKMAYA DEVAM EDEN ÖNCÜ BİR KULUŞTUR.

MİSYONUMUZ

FİRMAMIZ, KURULDUĞU 1997 YILINDAN BU YANA ÖNGÖRDÜĞÜ ÇALIŞMA POLİTİKALARI VE HEDEFLEDİĞİ MÜŞTERİ PORTFÖYÜ DOĞRULTUSUNDA SUNDUĞU KALİTELİ, HIZLI VE SEKTÖRDEKİ YENİLİKLERE AÇIK HİZMETLERİNDEN ÖTÜRÜ ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN FİRMALARI TARAFINDAN TERCİH EDİLEN AYNI ZAMANDA SUNDUĞU BU HİZMET ANLAYIŞINI DÜNYA PAZARINA SUNMAYI HEDEFLEYEN VE BU OLUŞUMLARIN TEK BİR ÇATI ALTINDAN ÜLKEMİZİN SOSYO EKONOMİK DEĞERLERİNE KATKIDA BULUNMASINA DEVAM ETMEKTE OLAN BİR FİRMADIR.

FİRMAMIZ BÜNYESİNDE BULUNAN TÜM EKİP ARKADAŞLARIMIZIN GEREK KÜLTÜREL, GEREK EĞİTİM, GEREKSE DE ARZULANAN YAŞAM KALİTESİNE DUYULAN İSTEK FİRMAMIZIN BAŞTA ÇEVREYE VE İNSANA SAYGI PRENSİBİNİ BİR YAŞAM ÇİZGİSİ HALİNE GETİRMİŞTİR. BU BAĞLAMDA SÜREKLİ GELİŞEN KENDİNİ YENİLEYEN FAKAT BU GELİŞİM DÜZENİNDE SAHİP OLDUĞU DEĞERLERİ BİR KENARA ATMADAN ÜRÜN VE HİZMETLERİNE HARMANLAYARAK MODİFE EDEN ÖRNEK VE ELİT BİR FİRMA OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.

VİZYONUMUZ

HİZMET VE ÜRÜNLERİMİZİN KALİTEMİZ İLE HER ZAMAN TERCİH EDİLEN VE ARANILAN ÜRETİM OLMASINI SAĞLAMAK.

ÇAĞIMIZIN GETİRECEĞİ HER TÜRLÜ YENİLİĞE AÇIK OLMAK VE GELEN BU YENİLİKLERE EN KISA ZAMAN ZARFINDA ADAPTE OLMAK.

EKİP ARKADAŞLARIMIZIN HER ZAMAN KATILIMCI OLMALARINI VE BİLGİ PAYLAŞIMINI SAĞLAYAN

HER TÜRLÜ SORUNU ÇÖZMEK ÜZERE HIZLI ADIMLAR ATAN

KÜRESELLEŞME DOĞRULTUSUNDA EVRENSEL DEĞERLERE SAYGILI VE TOPLAM KALİTE DEĞERLERİ DOĞRULTUSUNDA SÜREKLİ GELİŞEN BİR SANAYİ KURULUŞU OLMAK.